Ballina Etiketimet Demokracia e re

Etiketim: demokracia e re

ANALIZË/ A do kenë fatin e DR-së partitë shqiptare jashtëparlamentare ?!

Zgjedhjet e dhjetorit po afrojnë dhe partitë shqiptare jashtëparlamentare po i gjen të papregaditura, të pa bashkuara dhe me një sistem zgjedhor diskriminues, me...

Lajmet e fundit