Ballina Etiketimet Derisa

Etiketim: derisa

Sela: Nuk do të takohem kurr me Gruevskin, derisa…

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela tha se nuk do ta pranoj ofertën e Nikolla Gruevsit deri sa ai nuk u kërkon falje shqiptare dhe...

Lajmet e fundit