Ballina Etiketimet Deshmia

Etiketim: deshmia

Dëshmia tronditëse e Soros: Unë hebreu që në moshën 14-vjeçare bashkëpunova...

Makina çnjerëzore naziste shkaktoi katastrofa shoqërore dhe barbari të paimagjinueshme. Ndër të tjera, nazistët kryen edhe një nga gjenocidet më të mëdha në historinë...

Zbardhet dëshmia e grabitësit të kazinove: Kam lënë shumë para, doja...

“Kam lënë të gjitha paratë në kazino, gjithë jetën time. Ndaj vendosa të grabis dy nga këto kazino, ku ka humbur mjaft para. Doja...

Lajmet e fundit