Ballina Etiketimet Deshmitaret e rastit te kumanoves

Etiketim: deshmitaret e rastit te kumanoves

Ali Ahmeti dhe Sadulla Duraku mund të thirren dëshmitarë për rastin...

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dhe nënkryetari i tij, Sadulla Duraku pritet të thirren dëshmitarë për rastin e 9 dhe 10 majit në Kumanovë. Burime...

Lajmet e fundit