Ballina Etiketimet Deti

Etiketim: deti

Erdogan dhe Merkel bisedojnë për zhvillimet në Siri, Irak dhe Detin...

Pas takimit, Erdogan tha në një konferencë për media me Merkel-in se ata kanë biseduar kryesisht për zhvillimet në Siri, Irak dhe Detin Egje,...

Greqia do të çojë Marrëveshjen e Detit në Arbitrazh Ndërkombëtar, Berisha...

Fqinji ynë jugor Greqia, po e merr seriozisht idenë e dërgimit të marrëveshjes së kufirit detar në Arbitrazhin Ndërkombëtar. Duke parë se bisedimet me palën...

Lajmet e fundit