Ballina Etiketimet Dhunohen

Etiketim: dhunohen

Dhunohen sërish të akuzuarit e rastit “Kumanova”

Vazhdon dhuna ndaj pjesëtarëve të grupit të Kumanovës. Kësaj radhe viktimë e dhunës fizike dhe psikike ka qenë i akuzuari Valdet Zekaj. Pala mbrojtëse akuzon...

Lajmet e fundit