Ballina Etiketimet Dhunuara

Etiketim: dhunuara

Maqedonia, nga shtet me media jo të lira, në shtet me...

Pozita dhe trajtimi që u bëhen mediave në Maqedoni shpeshherë kanë qenë në qendër të vëmendjes dhe janë trajtuar nga organizatat ndërkombëtare, duke e...

Lajmet e fundit