Ballina Etiketimet Dhurojne

Etiketim: dhurojne

Shkupi, Manastiri dhe Kërçova do të dhurojnë 60 mijë euro për...

Shkupi, Manastiri dhe Kërçova i janë bashkangjitur Velesit për anulimin e festimit të Vitit të Ri në qendrat e qytetit dhe vendosën që mjetet...

Lajmet e fundit