Ballina Etiketimet Diaspore

Etiketim: diaspore

Arrestimi i Haradinajt, Daçiç: Shqiptarët e diasporës po përgatisin sulme

Serbia ka informacion se diaspora shqiptare ka në plan marrjen me dhunë të ndonjë prej misioneve diplomatike dhe konsullore të Serbisë, ka thënë se...

KSHZ: Zgjedhje në diasporë do të organizohen nëse paraqiten mbi 6478...

Komisioni Shtetëror Zgjedhor apeloi deri te shtetasit e Maqedonisë në diasporë të shfrytëzojnë mundësinë për paraqitje për votim deri më 11 nëntor, nga KSHZ...