Ballina Etiketimet Dollari

Etiketim: dollari

Turqit shesin masivisht dhe djegin dollarin pas thirrjeve të Presidentit Erdogan...

Turqia është duke u përballuar më një dobësim të monedhës vendase pas paqendrueshmërive politike si edhe futjes në luftë në frontin e Sirisë. Ditët e...

A e dini pse në dollarin amerikan shkruan “In God We...

Në tetor të vitit 1957 në kartëmonedhën amerikane ishte shfaqur për herë të parë shprehja “In God We Trust” si alternativë apo zëvendësuese e...

Lajmet e fundit