Ballina Etiketimet Dritero agolli

Etiketim: dritero agolli

Ju rrëfej Dritëro Agollin e UÇK-së

Nga Arben Llalla Të gjithë folën fjalët më të mira për poezinë dhe penën e Dritëro Agollit. Sapo morrën vesh që u shua poeti i...

Pas 59 vitesh zbulohet tema e diplomës së Dritëro Agollit

Nis java e kremtimit të ditëlindjes së 85–të të shkrimtarit Dritëro Agollit, javë në të cilën do të zhvillohet një mori aktivitetesh në bashkëpunim...

Agolli Presidentit Thaçi: S’ka Republikë të Kosovës – vetëm Shqipëri përtej...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në vizitën zyrtare në Tiranë ka pasur një agjendë të ngjeshur, por edhe tejet të veçantë. Thaçi i dorëzoi medaljen...