Ballina Etiketimet Emil dimitrev

Etiketim: emil dimitrev

Në faqen zyrtare të Qeverisë, Emil Dimitriev akoma është kryeministër (FOTO)

Zyrtarët në Qeveri akoma nuk kanë përditësuar faqen zyrtare të internetit dhe në vend të Zoran Zaevit, si kryeministër qëndron Emil Dimitriev dhe ministrat...

Askush nuk e njeh kryeministrin e Maqedonisë (VIDEO)

Kryeministri aktual i Republikës së Maqedonisë mbetet personaliteti politik më i panjohur, aq sa shumica jo që nuk ia dijnë emrin, por vazhdojnë të...

Lajmet e fundit