Në faqen zyrtare të Qeverisë, Emil Dimitriev akoma është kryeministër (FOTO)

Zyrtarët në Qeveri akoma nuk kanë përditësuar faqen zyrtare të internetit dhe në vend të Zoran Zaevit, si kryeministër qëndron Emil Dimitriev dhe ministrat e vjetër dhe zv.kryeministrat, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Në faqen kryesore thuhet se është zgjedhur qeveria e re, por biografia e anëtarëve të rinj akoma nuk është vendosur./Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu