Ballina Etiketimet Falja e kurban bajramit

Etiketim: falja e kurban bajramit

Në Maqedoni, Shqipëri dhe Kosovë muslimanët falin namazin e Kurban Bajramit

Mijra besimtarë i janë drejtuar xhamive dhe shesheve për t’u bërë pjesë e lutjeve dhe faljes së namazit të Kurban Bajramit, festë e cila...

Lajmet e fundit