Ballina Etiketimet Federalizimi

Etiketim: federalizimi

Sheqerinska: Artan Grubi i ka kuptuar gënjeshtrat për federalizimin

Bartësja e listës së deputetëve në njësinë zgjedhore numër 5, nga rradhët e LSDM-së, Radmilla Sheqerinska, ka mbajtur një konferencë, në të cilën ka...

Diogardi akuzoi për racizëm ndaj shqiptarëve dhe kërkoi federalizmin e Maqedonisë

Në Komisionin për politikë të jashtme të Dhomës përfaqësuese amerikane të mërkurën ku ka folur Hojt Ji për Maqedoninë pjesëmarrës ka qenë edhe Xho...

Lajmet e fundit