Ballina Etiketimet Femije

Etiketim: femije

Një fëmijë shtatëvjeçar është lënduar në një fatkeqësi komunikacioni në Tetovë

Një fëmijë shtatëvjeçar nga Tetova është lënduar rëndë pasi që atë e ka goditur automobili "Pezho" i drejtuar nga një banor 26-vjeçar nga Brodeci. Fëmija...

Pikat e basteve në Shkup të mbushura me fëmijë (VIDEO)

Pikat e basteve në Shkup përveç faktit që janë përplot me qytetarë, shpesh herë frekuentohen edhe fëmijë, edhe pse kjo është e ndaluar me...

Ja për çka po luftohet në Aleppo, qytetin që Assadi dhe...

Lufta siriane është një kaos i përgjithshëm. Pas pesë vjet e gjysmë luftë, katër palët kundërshtare formuan zona konflikti në Lindjen e Mesme. Secila...

Avokati i Popullit: Presione ndaj administratës dhe keqpërdorime të fëmijëve në...

Zyra e Avokatit të Popullit vlerëson se ditët e para të fushatës nuk kanë filluar për së mbari, pasi që në adresë të tyre...

30 fëmijë, nën 3 vjeç të masakruar në një shtëpi në...

Burimet historike të historianëve, dëshmitarëve okularë dhe ushtarakëve grekë janë të tejmbushura me prova dhe dëshmi të masakrës që përjetuan shqiptarët e Çamërisë. Gjithmonë...

Lajmet e fundit