Ballina Etiketimet Fillon

Etiketim: fillon

Gruevski fillon lojën opozitare

VMRO-DPMNE vlerëson se LSDM-së i interesojnë vetëm masat populiste dhe jo projektet të cilat japin rezultate afatgjate. “Kjo qeveri nuk është reformuese por anti-reformuese. Qeveria...

Në mesnatë fillon heshtja zgjedhore

Sonte në mesnatë fillon heshtja zgjedhore, për shkak të rivotimit në vendvotimin më numër 2011 në komunën e Tearcës, informojnë nga Agjencia për shërbime...

Lajmet e fundit