Ballina Etiketimet Filluar

Etiketim: filluar

A ka filluar rendi i ri botëror?!

Kriza e demokracisë liberale, terrori i grupeve xhihadiste, çështjet e pazgjidhura territoriale në Paqësor dhe vakuumi i pushtetit që do të linte pas vete...

Ka filluar mbledhja e sotme e BDI-së (VIDEO)

Kryetari i BDI-së ka arritur në selinë e partisë së tij në Reçicë të Vogël, ku sot pritet të sjellin vendimin përfundimtar, njofton Telegrafi...

Lajmet e fundit