Ka filluar mbledhja e sotme e BDI-së (VIDEO)

Kryetari i BDI-së ka arritur në selinë e partisë së tij në Reçicë të Vogël, ku sot pritet të sjellin vendimin përfundimtar, njofton Telegrafi Maqedoni.

Gjatë arritjes së tij u pyet nga gazetarët se a do të sjell vendim e fundit sot, mirëpo nuk deshi të përgjigjet.

Vlen të theksohet se mbledhja e sotme është e treta me rradhë, pasi edhe dje dhe pardje kjo parti ka mbajtur mbledhje maratonike./Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu