Ballina Etiketimet Ftese

Etiketim: ftese

Rama dhe Basha takim në Presidencën e Shqipërisë

Pas ftesës së Presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani, sot kryeministri i vendit, Edi Rama është takuar me liderin e opozitës dhe njëkohësisht kryetar i...

BDI në pritje të ftesës së Nikolla Gruevskit

BDI është ende në pritje të ftesës së Gruevskit për të nisur bisedimet rreth formimit të qeverisë së re. Përfaqësuesit e partisë së Ali...

“Aleanca për Shqiptarët” do merrë pjesë në takimin me Ahmetin, nga...

Zëdhënësi i Bashkimit Demokratik për Integrim Bujar Osmani mbrëmë në emisionin Zig-Zag bëri të ditur se Lideri i BDI-së Ali Ahmeti ka ftuar të...

Lajmet e fundit