Ballina Etiketimet Fund

Etiketim: fund

S’ka mandat për Zaevin, Ivanovi shkon deri në fund

Presidenti Gjorge Ivanov i është përgjigjur letrës së kryetarit të Kuvendit për dhënien e mandatit Zoran Zaevit për formimin e qeverisë së re. Në letrën...

BDI-ja: Deri në fund të javës do të ketë bisedime dhe...

Deri në fund të javës do të ketë bisedime me të gjitha opsionet e BDI-së. Ky është njoftimi që erdhi gjatë ditës nga Reçica...