Ballina Etiketimet Futbollist

Etiketim: futbollist

Granit Xhaka sërish incident, përfundon në polici; fyeu punonjësen e aeroportit

Futbollisti me orgjinë shqiptare Granit Xhaka ka qënë këto ditë në qendër të vëmendjes nga ana e tifozëve, por edhe e medias. Në ndeshjen...

Lorika Cana futbollist model, por dhe një baba i përkushtuar (FOTO...

Për shumë vite ka dhënë një kontribut të rëndësishëm në kombëtare tonë duke qenë një lider i vërtet, një kapiten i pazëvendësueshëm, por dhe...

Lajmet e fundit