Ballina Etiketimet Fyrom

Etiketim: fyrom

Pollozhani: FYROM ngel vendi i çudirave (FOTO)

Kryetari i Shoqatës së të Burgosurve dhe të Dëmtuarve politikë Shqiptar në Maqedoni, Shpëtim Pollozhani, ka komentuar ne facebook-un e tij mbi ngjarjet që...

Zbulohet plani, ja si do t’i bashkohej Shqipëria Jugosllavisë

Jo pak qytetarë të ish- Federatës kanë nostalgji për Jugosllavinë, pasi e konsiderojnë se kanë jetuar më të lumtur dhe më të sigurt, ndërsa...

Lajmet e fundit