Pollozhani: FYROM ngel vendi i çudirave (FOTO)

Kryetari i Shoqatës së të Burgosurve dhe të Dëmtuarve politikë Shqiptar në Maqedoni, Shpëtim Pollozhani, ka komentuar ne facebook-un e tij mbi ngjarjet që karakterizojnë skenën politike të vendit në kohën e fundit, dhe për mosaritjet të ministrave shqiptar në qeverinë e Maqedonisë gjatë gjithë viteve të pluralizmit, për më shumë, ndiqeni të plotë shkrimin e tij./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu