Ballina Etiketimet Pollozhani

Etiketim: pollozhani

Pollozhani: Mjaftë votuam gomarët e partisë

Shpëtim Pollozhani, kryetar i Shoqatës së të burgosurve dhe të përndjekurve politik, në një intervistë për Lajm TV ka vlerësuar ngjarjet e fundit politike,...

Pollozhani: FYROM ngel vendi i çudirave (FOTO)

Kryetari i Shoqatës së të Burgosurve dhe të Dëmtuarve politikë Shqiptar në Maqedoni, Shpëtim Pollozhani, ka komentuar ne facebook-un e tij mbi ngjarjet që...

Pollozhani: Gruesvki ka shtypur shqiptarët, tani kërkon shpëtim

Ndërrimi i retorikës së ish-kryeministrit dhe kryetarit aktual të VMRO DPMNE-së Nikolla Gruevski dhe zbutja e qëndrimit të tij karshi shqiptarëve nuk është për...

Pollozhani për takimin e liderëve me Ramën: Çorbë e re me...

Veprimtari dhe kryetari i Shoqatës të të Burgosurve politik në Maqedoni, Shpëtim Pollozhani, takimin e liderëve të partive politike shqiptare në Maqedoni me kryeministrin...

Lajmet e fundit