Ballina Etiketimet Shpetim

Etiketim: shpetim

Pollozhani: FYROM ngel vendi i çudirave (FOTO)

Kryetari i Shoqatës së të Burgosurve dhe të Dëmtuarve politikë Shqiptar në Maqedoni, Shpëtim Pollozhani, ka komentuar ne facebook-un e tij mbi ngjarjet që...

Lajmet e fundit