Ballina Etiketimet Gjaku

Etiketim: gjaku

Sllupçani stoliset me flamuj kuq e zi: Aty ku u derdh...

Sllupçani i hoxhë Jakup Hasipit, që bëri historinë në vitin 2001, është stolisur me flamuj kuq e zi, shkruan Gazeta Lajm, duke krijuar një...

“Dashuria” për otomanët dhe “urrejtja” për Skënderbeun, sërish ia “vlon gjakun”...

Në emisionin “n’Kosovë Show” në First Channel, ishin të ftuar deputeti Gëzim Kelmendi dhe profesori Zeqirja Idrizi. Të dy zhvilluan debat të ashpër duke mos...

Lajmet e fundit