Ballina Etiketimet Gjalle

Etiketim: gjalle

Thirrjet kërcënuese mbrëmë në Shkup: Shqiptarë të mallkuar!, Qose është gjallë!

Përkrahësit e VMRO-DPMNE mbrëmë nga protesta para KSHZ kanë thirrur thirrje kërcënuese dhe fyese, duke përsëritur thirrjen “Qose është gjallë!”, emri i një likuidatori...

Skandaloze, CIVIL: Votuan të vdekur, ndërsa s’ju mundësua të gjallëve (VIDEO)

Të gjitha ankesat deri te KSHZ-ja duhet të shqyrtohen me kujdes dhe për to duhet të vendoset në mënyrë konzistente, konsiderojnë nga Asociacioni qytetar...

Lajmet e fundit