Ballina Etiketimet Gjate

Etiketim: gjate

A jetojnë vegjetarianët më gjatë? Ja çfarë thotë studimi i fundit

Propagandat për t'u bërë vegjetarianë dhe njerëzit që i binden kësaj ideje po shtohen duke menduar edhe faktin që mund të jetojnë më gjatë. Por...

Femrat në Maqedoni jetojnë më gjatë se meshkujt

Nga numri i përgjithshëm i popullsisë së Maqedonisë, 49.9% janë femra. Të dhënat e publikuara sot të Entit Shtetëror për Statistika (ESHS) tregojnë se...

Ja sa kanë harxhuar për reklama BDI, Besa, Aleanca dhe partitë...

Partitë politike gjatë fushatës zgjedhore kanë harxhuar 1,5 milion euro për reklama televizive, radio dhe gazeta, raporton novatv. Deri më tash raporte deri të Komisioni...