Ballina Etiketimet Gjendja

Etiketim: gjendja

Presidenti bullgar: Gjendja në Maqedoni është alarmante

Presidenti bullgar, Ruman Radev sot me presidentin e Këshillit Evropian, Donald Tusk dhe Përfaqësuesit të Lartë të BE-së për Politikë të Jashtme dhe të...

Dimovski: Nëse VMRO del në rrugë, gjendja mund të dalë jashtë...

Fushata e Zoran Zaevit ishte se si të vozitet makinë në dy anë, njërën anë shqiptarët i thërret në dygjuhësi dhe kantonizim në anën...

Lajmet e fundit