Ballina Etiketimet Gjimnazi i tetoves

Etiketim: gjimnazi i tetoves

Gjimnazistët e Tetovës më të mirët në Maqedoni

Dy nxeneset e Gjimnazit Lejla Rexhepi dhe Erona Bexheti maturantet më të suksesshme në provimet eksterne në RM Nga rezultatet e provimit ekstern për vitin...

Lajmet e fundit