Ballina Etiketimet Gjithnje

Etiketim: gjithnje

“Gruevski po paraqitet gjithnjë e më shumë nervoz”

"Ish-kryeministri i Maqedonisë njëkohësisht dhe lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, është gjithnjë e më nervoz për shkak të humbjes së mundshme të pushtetit", shkruan...

Lajmet e fundit