Ballina Etiketimet Grade

Etiketim: grade

Në fundjavë deri në -19 gradë Celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se çfarë moti do mbretërojë gjatë kësaj jave. “Reshjet e kohëpaskohshme do të vazhdojnë për dy- tri ditë, të...

Këta djem qëndruan 10 orë në -25 gradë dhe ia shpëtuan...

Tre alpinistët e patrembur, Senad Idrizi, Damjan Karlovski dhe Bozhidar Pranjiq ia shpëtuan jetën shkupjanit 17-vjeçar Hristijan A. - Kiko, i cili frrëshqiti dje...

Lajmet e fundit