Ballina Etiketimet Greqia dhe shqiperia

Etiketim: greqia dhe shqiperia

Greqia kërcënon Shqipërinë: Kujdes, jemi më të fortë

Diplomacia greke ka paralajmëruar Shqipërinë të tregohet më e kujdesshme lidhur me çështjen çame, pasi sipas ministrit të Jashtëm, Nikos Kotzias, Greqia është shumë...