Ballina Etiketimet Gruaja muslimane

Etiketim: gruaja muslimane

Zemra e gruas nuk thyhet për një gabim

Pas një dite të gjatë dhe të rëndë nga puna, nëna ime e vendosi ushqimin para prindit tim në tavolinë, dhe pranë tij kishte...

Lajmet e fundit