Ballina Etiketimet Gruaja

Etiketim: gruaja

Arrestohet gruaja e terroristit të Stambollit: Unë dhe fëmijët mësuam për...

Eshtë arrestuar mëngjesin e sotëm gruaja e sulmuesit të Stambollit, pas një kërkimi të intensifikuar mbarë kombëtar. Lajmi është bërë i ditur nga mediat turke,...

Gruaja e Lulit të UÇK-së: Kjo është jeta ime bashkëshortore

Çdo herë janë parë së bashku. Madje nuk hezitojnë që rrugës të ecin edhe dorë për dore, gjë që nuk e bëjnë të gjithë...

Ramadani: “Gruaja shqiptare në Maqedoni morri hak ndaj edepsëzave të BDI-së”

Analisti dhe publicisti Ramadan Ramadani komenton zgjedhjet e djeshme: Besoj që më vonë numrat saktë do e tregojnë por një meritë e veçantë për këtë...

Zgjidhet misteri i zhdukjes së gruas së diktatorit! (FOTO)

Pasi ishte “zhdukur” për më shumë se tetë muaj, lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong Un është parë krah për krah me të...

Lajmet e fundit