Ballina Etiketimet Grupi

Etiketim: grupi

Policia edhe sot torturoi dy pjesëtarë të Grupit të Kumanovës, ja...

Para seancës së sotme gjyqësore për rastin Lagja e Trimave, policia sërish ka maltretuar dy pjesëtarë të Grupit të Kumanovës, njoftojnë për Gazetën Lajm...

Ambasadori Walker takon familjarët e Grupit të Kumanovës: Lagja e Trimave...

Ambasadori William Walker i cili senzibilizoi botën për masakrën e Reçakut dhe shkaktoi intervenimin e NATO-s në Kosovë, sot është takuar me familjarët e...

Ali Ahmeti për ” Monstrën”: Faji është i grupit punues

I pyetur për procesin e montuar “Monstra”, ku dergjen shqiptarët e pafajshën, Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ia hedh fajin Grupit Punues, transmeton Tetova1. Ai...

Krasniqi: Thaçi me grupin e tij, e kanë penguar Fehmi Lladrovcin...

“Konflikti i Fehmi Lladrovcit me mua është i rrejshëm, i shpifur, i sajuar”, është shprehur kryetari i Këshillit Kombëtar të Nisma për Kosovën, Jakup...

Dhunohen sërish të akuzuarit e rastit “Kumanova”

Vazhdon dhuna ndaj pjesëtarëve të grupit të Kumanovës. Kësaj radhe viktimë e dhunës fizike dhe psikike ka qenë i akuzuari Valdet Zekaj. Pala mbrojtëse akuzon...

Deklaratat që çuan në burg grupin ‘Drenica 1’

Në 57 faqe aktgjykim, Gjykata e Apelit ka arsyetuar mënyrën se si ka arritur të provojë se Sami Lushtaku nuk ka kryer vrasje siç...

Lajmet e fundit