Ballina Etiketimet Halimi

Etiketim: halimi

Haradinaj dhe Mazrekaj në përkrahje të Alimit

Bartësi i listës në njësinë zgjedhore 2 të BDI-së, Ejup Alimi bashkë me gjeneral Nasim Haradinaj edhe Emrush Mazrekaj (vëllai i dëshmorit Shpend Mazrekaj)...

Lajmet e fundit