Haradinaj dhe Mazrekaj në përkrahje të Alimit

Bartësi i listës në njësinë zgjedhore 2 të BDI-së, Ejup Alimi bashkë me gjeneral Nasim Haradinaj edhe Emrush Mazrekaj (vëllai i dëshmorit Shpend Mazrekaj) kanë qenë sonte në konak te Xhezmi Sulejmani (Baca Xhez) në Haraçinë ku në vitin 2001 ishte Shtabi i UÇK-së.

Në mesin e tyre ka qenë edhe Nazmi Sulejmani- komandant Arusha, ndërsa të pranishënm kanë qenë edhe ministrat aktual Driton Kuçi dhe Pishtar Lutfiu, si dhe kandidati për deputet në po këtë njësi zgjedhore Fuat Beqiri, njofton Aktuale.mk.
halimii halimi1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu