Ballina Etiketimet Haxhi

Etiketim: haxhi

Dita e Arafatit: Mësoni vlerën dhe mirësinë e kësaj dite

Pyetje:”Dua të di diçka më shumë lidhur me vlerën e ditës së Arafatit dhe nëse lutjet janë të pranuara në këtë ditë!” Përgjigje:”Thotë shejh Jusuf...

Për miliarda kureshtarë në botë: Ja çfarë ka brenda Qabes në...

Quhet Qabe dhe është një godinë katrore rreth së cilës përsillen çdo çast të ekzistencës së kësaj bote me dhjetra e qindra besimtarë, të...

Lajmet e fundit