Ballina Etiketimet Hazbi lika

Etiketim: hazbi lika

Lika mesazh nga Ohri

Zv.kryeministri Hazbi Lika sot nga Ohri do të flas rreth zyrtarizmit të gjuhës shqipe. “Sot në ora 13 e 45 në restorant Lihnidos ne Ohër,...

Lika dhe krahu i luftës bojkotuan takimin e BDI-së në Tetovë...

Ish deputeti i BDI-së dhe njëri ndër bashkëpuntorët më të afërt të Ali Ahmetit, Hazbi Lika nuk është present sonte në takimin që BDI...

Hazbi Lika: “Refuzova ofertën e Ahmetit të jem në listë”

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti ka shpresuar seriozisht që në listën e deputetëve të njesisë “së gjashtë” të radhitet si deputet Hazbi Lika, si...

Shfaqet Hazbi Lika, a do të bëjë ndryshime BDI-ja?

Deputeti i BDI-së i cili njihet edhe si njeriu më me ndikim tek Ali Ahmeti në zonën numër gjashtë bashkë me Fatmir Deharin, është...

Lajmet e fundit