Ballina Etiketimet Hilary

Etiketim: hilary

WikiLeaks zbardh dokumentet: Ja lidhjet dhe si e ‘komandoi’ Soros, Hillary...

Një dokument i publikuar nga WikiLeaks ka treguar se pas demokrates Hillary Clinton qëndron miliarderi George Soros. Në emailin e publikuar tregohen të gjitha instruksionet...

Trump adresoi kritika ndaj mediave dhe marrëveshjeve tregtare

I nominuari republikan për president amerikan, Donald Trump, i ka kritikuar mediat, marrëveshjet tregtare dhe numrin në rritje të femrave që e akuzuan atë...

Lajmet e fundit