Ballina Etiketimet Histori dashurie

Etiketim: histori dashurie

Meshkujt asnjëherë nuk e braktisin një femër e cila..

“Gjej një femër e cila të bën të ndjehesh i gjallë. Nuk është pa tjetër të jetë e përkryer, por do te ta bëjë...

Zemra e gruas nuk thyhet për një gabim

Pas një dite të gjatë dhe të rëndë nga puna, nëna ime e vendosi ushqimin para prindit tim në tavolinë, dhe pranë tij kishte...

Rrëfimi për një çift bashkëshortor kur një natë kishin mos marrëveshje...

Rrëfehet për një çift bashkëshortor se, një natë nga netët kishin mos marrëveshje mes tyre dhe kur zgjohen në mëngjes gruaja ia përgatit ushqimin...

Këshilla se si t’i kërkosh të dashurit se ka ardhur koha...

Secili prej nesh mendon sipas mënyrës së tij për martesën. Nga njëra anë ka njerëz shumë entuziastë, sepse është ai një prej qëllimeve që...

Lajmet e fundit