Ballina Etiketimet HOTELI ME I BUKUR NE BOTE

Etiketim: HOTELI ME I BUKUR NE BOTE

Hotel Excelsior: Hyni brenda suitës më të bukur në botë dhe...

Suita “Katara” në hotelin “Excelsior Gallia” në Milano të Italisë është shpallur sërish si suita më e bukur në një hotel. Çmimin e ka dhënë...

Hoteli më i madh në botë: 10 mijë dhoma, 12 kulla...

Ky është Abraj Kudai, i cili do të jetë hoteli më i madh në botë. Dhjetëmijë dhoma, 70 restorante, 12 kulla të veçanta dhe gjashtë...

Lajmet e fundit