Ballina Etiketimet Hudhje nga vinci

Etiketim: hudhje nga vinci

LAJMI I FUNDIT/ Ja detajet e personit që kërcënon se do...

Personi i cili kërcënon se do të hidhet nga vinçi ka veshur pantallona xhins dhe një kanatiere. Teksa qëndron i ulur në vinç, ai...

Lajmet e fundit