Ballina Etiketimet I mjeteve

Etiketim: i mjeteve

Pas 90 ditësh – Bulevardi pa çadër, rikthehet qarkullimi normal i...

Çmontimi nisi në orën 21:30 të mbrëmjen së të enjtes (18 maj 2017), 90 ditë pasi opozita nisi protestën për situatën e kriminalitetit dhe...

Lajmet e fundit