Ballina Etiketimet Ilindeni

Etiketim: ilindeni

Georgievski: Nuk ka asgjë të keqe nga festimi i përbashkët i...

Ish-kryeministri dhe kryetari aktual i OBRM-Popullore, Ljupçe Georgievski, thotë se nuk ka asgjë të keqe nga festimi i përbashkët i festës së “Ilindenit” me...

Lajmet e fundit