Ballina Etiketimet Info+

Etiketim: info+

A e dini pse Mona Liza nuk ka vetulla?

Historianët e artit e kanë të vështirë t’i përgjigjen kësaj pyetjeje: Disa specialistë, thonë se vetullat nuk gjenden në tabllonë e famshme, pasi në...

Reklama 40 sekondëshe që po tronditë botën (Video)

Unë kamë të drejtë të jem i lumtur, i sigurt dhe me ngrohtësi, të ndihem i dashur. Këto janë disa nga fjalët që ky i...

Lajmet e fundit