Ballina Etiketimet Investimet ne bujqesi

Etiketim: investimet ne bujqesi

Holandezët do të investojnë në bujqësi në Maqedoni

Firma holandeze ”Inofrug” do të investojë në Maqedoni dhe do të hapë 130 vende pune. Detajet për këtë investim u publikuan sot nga zv....

Lajmet e fundit