Ballina Etiketimet Irak

Etiketim: irak

Erdogan dhe Merkel bisedojnë për zhvillimet në Siri, Irak dhe Detin...

Pas takimit, Erdogan tha në një konferencë për media me Merkel-in se ata kanë biseduar kryesisht për zhvillimet në Siri, Irak dhe Detin Egje,...

Lajmet e fundit